Programma & deelnemers.

De internationale wielerbond UCI heeft bekend gemaakt welke renners er van 28 februari tot en met 4 maart meedoen aan het door Tissot gesponsorde WK Baanwielrennen in Apeldoorn. De deelnemerslijst herbergt veel namen, die op de Olympische Spelen van Rio en/of op het vorige wereldkampioenschap op de baan in Hong Kong succesvol waren.

Bekijk hier de complete deelnemerslijst
– Mannen
– Vrouwen

Klik hier voor live timing & Resultaten

Wijzigingen voorbehouden
Download PDF

DINSDAG 27 FEBRUARI
20:00 – 22:00 Openingsshow – meer informatie

WOENSDAG 28 FEBRUARI
14:00 – 16:44 V – Ploegenachtervolging Kwalificatie
M – Ploegenachtervolging Kwalificatie
18:10 Openingsceremonie
18:30 – 21:02 V – Team Sprint Kwalificatie
M – Team Sprint Kwalificatie
V – Scratch 10 km Finale
V – Team Sprint 1e ronde
M – Team Sprint 1e ronde
V – Scratch 10 km Ceremonie
M – Ploegenachtervolging 1e ronde
V – Team Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2
M – Team Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2
V – Team Sprint Ceremonie
M – Team Sprint Ceremonie

DONDERDAG 1 MAART
14:30 – 16:44 V – Sprint Kwalificatie 200m tijdrit
M – Keirin 1e ronde
V – Sprint 1/16 Finale
M – Keirin Herkansingen
V – Sprint 1/8 Finale
18:30 – 21:21 V – Ploegenachtervolging 1e ronde
V – Sprint 1/4 Finale(1e ronde)
M – Keirin 2e ronde
M – Ploegenachtervolging Finale
V – Sprint 1/4 Finale(2e ronde)
M – Scratch 15 km Finale
V – Sprint 1/4 Finale(3e ronde i.n.)
M – Ploegenachtervolging Ceremonie
M – Scratch 15 km Ceremonie
M – Keirin Finale plaats 7 – 12
M – Keirin Finale 1 – 6
V – Ploegenachtervolging Finale
M – Keirin Ceremonie
V – Ploegenachtervolging Ceremonie

VRIJDAG 2 MAART
13:30 – 17:08 M – Sprint Kwalificatie 200m tijdrit
V – Omnium I Scratch 7.5 km
M – Sprint 1/16 Finale
M – Individuele achtervolging Kwalificatie
M – Sprint 1/8 Finale
V – Omnium II Temporace 7.5 km
18:30 – 21:37 M – Puntenkoers 40 km Finale
V – Sprint 1/2 Finale(1e ronde)
V – Omnium III Afvalkoers
V – Sprint 1/2 Finale(2e ronde)
M – Puntenkoers 40 km Ceremonie
V – Sprint 1/2 Finale(3e ronde i.n.)
M – Individuele achtervolging Finales 3-4 & 1-2
V – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (1e ronde)
V – Omnium IV Finale Puntenkoers 20 km
V – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (2e ronde)
M – Individuele achtervolging Ceremonie
V – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (3e ronde i.n.)
V – Omnium Ceremonie
V – Sprint Ceremonie

ZATERDAG 3 MAART
14:00 -16:48 V – 500m tijdrit Kwalificatie
M – Sprint 1/4 Finale(1e ronde)
M – Omnium I Scratch 10 km
M – Sprint 1/4 Finale(2e ronde)
V – Individuele achtervolging Kwalificatie
M – Sprint 1/4 Finale(3rd i.n.)
M – Omnium II Temporace 10 km
18:30 – 21:54 V – 500m tijdrit Finale
M – Omnium III Afvalkoers
V – 500m tijdrit Ceremonie
M – Sprint 1/2 Finale(1e ronde)
V – Koppelkoers 30 km Finale
M – Sprint 1/2 Finale(2e ronde)
V – Koppelkoers 30 km Ceremonie
M – Sprint 1/2 Finale(3e ronde i.n.)
V – Individuele achtervolging Finals 3-4 & 1-2
M – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (1e ronde)
V – Individuele achtervolging Ceremonie
M – Omnium IV Finale Puntenkoers 25 km
M – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (2e ronde)
M – Omnium Ceremonie
M – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (3e ronde i.n.)
M – Sprint Ceremonie

ZONDAG 4 MAART
11:00 – 12:11 V – Keirin 1e ronde
M – Kilometer tijdrit Kwalificatie
V – Keirin Herkansingen
13:30 – 16:22 V – Keirin 2e ronde
V – Puntenkoers 25 km Finale
M – Kilometer tijdrit Finale
V – Puntenkoers 25 km Ceremonie
M – Kilometer tijdrit Ceremonie
V – Keirin Finale plaats 7 – 12
V – Keirin Finale 1 – 6
M – Koppelkoers 50 km Finale
V – Keirin Ceremonie
M – Koppelkoers 50 km Ceremonie